AC stanice

Jsme autorizovaným zástupcem španělské společnosti „Wallbox“, jejíž motto „Nechceme být největší, ale chceme být nejlepší!“ naplno vystihuje charakter jejich nabíjecích stanic pro střídavý proud (AC). Tyto stanice jsou navrženy pro domácí nebo skupinové dobíjení.

Pro veřejné nebo skupinové dobíjení nabízíme stanicí s AC od výrobce IoCharger, které jsou vybaveny RFID, OCPP 1.6 JSON, RDC, MCB a dotykovým displejem.

Společnost WallBox není pouze značkou,..

..ale poskytuje komplexní řešení smart AC technologie nabíjení. Toto řešení zahrnuje širokou škálu AC nabíjecích stanic v různých provedeních, které splňují většinu požadavků uživatelů. Nabízíme domácí nabíjecí stanice pro jedno až dvě vozidla, stanice pro menší společnosti až po komerční síť nabíjecích stanic pro garážové domy nebo veřejná parkoviště. Různé formy řízení výkonu stanic, ovládání pomocí RFID (osobní karta / chip), mobilní aplikace v českém jazyce nebo ověření uživatele pomocí rozpoznávání obličeje, činí ze stanic WallBox ideální řešení pro většinu aplikací.

Wallbox Pulsar

Vynikající jednoduchý design nabíjecí stanice, která je navržena jako kompaktní domácí jednotka s výkonem 7,4 až 22 kW. Je vybavená bluetooth konektivitou a aplikací v českém jazyce. Z uživatelského hlediska se jedná o snadno ovladatelnou stanici, u kterého by se dalo vytknout možná jen nepřítomnost wifi. Nicméně, je otázkou, zda je wifi nezbytná pro domácí aplikace, ale i pro tuto verzi má společnost řešení pomocí „wallboxu“. Termín „WallBox“ sice označuje nástěnnou krabici, ale v případě střídavé nabíjecí stanice je možné ji instalovat i na sloupek, což může být příjemným doplňkem pro venkovní parkovací plochy.

Pulsar Plus

Tento model je podobný typu Pulsar z hlediska designu, ale liší se od něj díky rozšířené výbavě. Pulsar Plus je také nabíjecí stanice určená pro domácí použití s výkonem 7,4 až 22 kW. Oproti tomu však disponuje jak bluetooth, tak i wifi konektivitou. Dále je k dispozici mobilní aplikace v českém jazyce. Je ideální pro sdílené nabíjení menších skupin uživatelů.

Cooper

Stanice s výkonem 11 kW nebo 22 kW překvapí svým unikátním designem a funkcemi. Je ideální pro nabíjení více vozidel díky možnosti plánování času a výkonu nabíjení. Nabízí ovládání prostřednictvím mobilní aplikace, gest, ověření uživatele rozpoznáním obličeje a dalších funkcí. Jediným potenciálním rozhodovacím faktorem může být výběr barevného provedení – od měděného, přes kartáčovaný hliník, modrou, červenou až po černou.

Commander 2

Je to vrcholná verze AC nabíjecích stanic, která tvoří součást komplexního systému pro komerční nabíjení elektrických vozidel. Tento systém řeší celou škálu od identifikace uživatele, řízení nabíjení až po komunikaci s uživatelem a finální fakturaci. V případě skupinového nabíjení je Commander 2 schopen ovládat až 15 dalších nabíjecích stanic. Nepřináší smysl se více rozepisovat, má prostě vše, co lze potřebovat, a jeho design a spolehlivost jsou tím posledním zásadním prvkem pro dokonalost nabíjení vozidel pomocí systému AC.

IoC AC 2x 22 kW

Stanice je konfigurována jako dvojice 22 kW nabíjecích míst. Má adekvátní design a funkce pro veřejné nabíjení jednoho nebo dvou vozidel zároveň. Stanice je plně vybavena dvěma zásuvkami, dotykovým displejem, RFID čtečkou, ochranným prvkem a pojistkou pro každý výstup, včetně dvou MID elektroměrů. Kromě toho jsou stanice vybaveny funkcemi WiFi a podporují protokol OCPP 1.6 JSON.

IoC AC 1x22 kW

Díky svému odolnému obalu a kompaktním rozměrům je tato stanice ideální pro veřejné i skupinové dobíjení. Je kompletně vybavena zásuvkou nebo kabelem Typu 2, dotykovým displejem, RFID čtečkou, ochranným prvkem a pojistkou včetně MID elektroměrem. Kromě toho je tato stanice vybavena funkcemi WiFi a podporuje protokol OCPP 1.6 JSON.

Nabjecí stanice spolupracují se všemi EV vozidly, které jsou k dispozici na tuzemském trhu.

Přejít nahoru