Resato

Inovativní řešení vodíkové technologie

Společnost RESATO je průkopníkem v oblasti vodíkové technologie, která nabízí revoluční možnosti pro energetický sektor. rychlodobíjecích stanic a řešení pro skladování vodíku, jsou navrženy s ohledem na efektivitu, spolehlivost a ekologickou udržitelnost.

Vodíková technologie od RESATO umožňuje využití vodíku jako čistého zdroje energie, což přispívá k ochraně životního prostředí a snižování emisí.

V současné době spolupracujme se společností RESATO, která patří mezi přední výrobce vodíkových plnicích stanic v Evropě. Design technologie plnicích stanic využívá dlouhé historie a odpovídajících zkušeností z výroby strojních technologií pro stlačování plynů. Jedná se o robusní stanice, určené pro nepřetržitý provoz ve všech klimatických podmínkách. Stanice jsou nabízeny s plnícími výdejníky pro tlak 350 / 700 bar.

Stanice jsou vybaveny hydraulickými, vícestupňovými kompresory vlastní konstrukce pro nominální tlak více jak 1100 bar.

FOS – plnicí stanice pro fleetové aplikace

Plnící stanice disponující plnícími výdejníky pro tlak 350 bar, nebo 700 bar je určena pro firemní flotily do cca 10 vozidel, nebo díky své mobilní verzi i případně pro operativní zřízení přechodné plnící stanice pro účely provozních zkoušek nových vozidel a podobně.

FSS – plnící stanice pro veřejnost

Tyto stanice jsou určeny pro standartní provoz, zajišťující potřeby všech uživatelů vodíkových vozidel a to jak osobních, tak i nákladních a autobusů, případně i stavební techniky. Stanice jsou vybaveny plnícími výdejníky pro tlaky 350/700 bar, kompresorovou stanicí, chladící

jednotkou a provozními zásobníky. Stanice jsou většinou připojeny na mobilní přepravníky vodíku, nicméně mohou být vybaveny i stacionárními nízkotlakými zásobníky.

Přejít nahoru