DC Stanice

V oblasti DC dobíjecích stanic naše společnost nabízí, jako zástupce společností GRASEN / IoCharger, DC rychlodobíjecí  stanice o výstupním DC výkonu 60 – 150 kW (180 kW), založené na modulové koncepci výkonových zdrojů. Jedná se o spolehlivé řešení, nabízející vhodnou variantu DC dobíjecích stanic pro servisní pracoviště, firmy i pro komerční nabíjecí místa.

Pro instalace v místech, které nedisponují dostatečným elektrickým příkonem, nabízíme technicky unikátní řešení DC rychlodobíjecí stanice KREISEL CHIMERO ve verzích 180, 240 a 360 kW, které jsou vybaveny integrovanou baterií o kapacitě 94, resp. 184 kWh. Tyto baterie využívají patentované technologie řízení teploty fy. Kreisel, která zásadním způsobem prodlužuje životnost baterie.

 

Mobilní DC stanice

Jedná se o vhodné řešení mobilní stanice pro servisní pracoviště, kde je potřeba zajistit nabíjení v různých místech a současně kde není potřeba zajistit fakturování, či statistické sledování nabíjení jednotlivých vozidel. Stanice disponuje výkony 15, 30, 45 a 60 kW. K dispozici je provedení s konektorem CCS, případně CHAdeMO, nebo obě verze.

Nástěnné DC stanice

DC stanice jsou také řešeny jako stanice modulové s výkonovým rozsahem 30 kW, nebo 40 kW. Součástí stanice může být i AC nabíjecí zásuvka, nebo kabel 22 kW. Stanice je vybavena DC konektory CCS a CHAdeMO v konfigguraci 2x CCS, nebo 1x CCS a 1x CHAdeMO, čtečkou RFID, WiFi, LAN, 4G, OCPP 1.6, případně i paralelní konektivitou MODBUS TCP. Výstupní DC výkon stanice je možno dynamicky řídit. Komunikace v češtině.

Stacionární stanice

Nejvýkonější variantou nabíjecích stanic je modulární rozšiřitelné stacionární provedení s výkonově rozšiřitelným rozsahem 60 – 300 kW, vybavené dvojicí DC konektorů CCS a CHAdeMO. Konfiguraci DC konektorů je možno volit a to 2x CCS, nebo 1x CCS a 1x CHAdeMO. Stanice jsou vybaveny funkcí DUÁLNÍHO dobíjení, umožňující dobíjet dvě vozidla současně. K základní výbavě dále patří 8″ dotyková obrazovka, komunikace OCPP 1.6 JSON (příprava na OCPP 2.0.1.), RFID, WiFi, LAN, 4G,  případně MODBUS TCP, dynamické řízení výkonu a komunikace v češtině. Další výbavu je možné upravit dle požadavků provozovatele.

DC dobíjecí stanice s integrovanou baterií CHIMERO HPC&EES

Jedná se o vhodné řešení DC dobíjecí stanice společnosti KREISEL, určenou pro instalaci v místech s omezenou kapacitou přívodního vedení, při současném požadavku na vysoký DC dobíjecí výkon.

Požadovaný maximální příkon 60 – 120 kW umožní dobíjení výkonem 180 – 360 kW. Standartní konfigurace konektorů je 1x DC & 1x AC (22 kW), případně 2x DC, kdy při této konfiguraci stanice umožňují duální dobíjení a dynamické řízení DC výkonu děleného mezi oba DC konektory. Další možností je i spolupráci s FVE.

Stanice dále disponují OCPP 1.6J, MODBUS TCP, RFID, LAN, WiFi, web interface, dálková diagnostika a další. Všechny platební metody, včetně plateb platebními kartami, jsou integrovány.

Dobjecí stanice spolupracují se všemi EV vozidly, které jsou k dispozici na tuzemském trhu.