DC Stanice

V oblasti DC nabíjecích stanic naše společnost zastupuje společnost ELECTWAY, která se soustřeďuje na vývoj a výrobu stanic založených na modulové koncepci výkonových zdrojů. Jedná se o spolehlivé řešení, nabízející vhodnou variantu DC nabíjecí stanice pro servisní pracoviště, pro firmy i pro komerční nabíjecí místa.

Mobilní DC stanice

Jedná se o vhodné řešení mobilní stanice pro servisní pracoviště, kde je potřeba zajistit nabíjení v různých místech a současně kde není potřeba zajistit fakturování, či statistické sledování nabíjení jednotlivých vozidel. Stanice disponuje výkony 15, 30, 45 a 60 kW. K dispozici je provedení s konektorem CCS, případně CHAdeMO, nebo obě verze.

Nástěnné DC stanice

DC stanice jsou také řešeny jako stanice modulové s výkonovým rozsahem 30 kW, nebo 40 kW. Součástí stanice může být i AC nabíjecí zásuvka, nebo kabel 22 kW. Stanice je vybavena DC konektory CCS a CHAdeMO v konfigguraci 2x CCS, nebo 1x CCS a 1x CHAdeMO, čtečkou RFID, WiFi, LAN, G4, OCPP 1.6, případně i paralelní konektivitou MODBUS TCP. Výstupní DC výkon stanice je možno dynamicky řídit. Komunikace v češtině.

Stacionární stanice

Nejvýkonější variantou nabíjecích stanic je modulární rozšiřitelné stacionární provedení s výkonovým rozsahem 60 – 300 kW, vybavené dvojicí DC konektorů CCS a CHAdeMO. Konfiguraci DC konektorů je možno volit a to 2x CCS, nebo 1x CCS a 1x CHAdeMO. Stanice jsou vybaveny funkcí DUÁLNÍHO dobíjení, umožňující dobíjet dvě vozidla současně. K základní výbavě dále patří komunikace OCPP 1.6, RFID, WiFi, LAN, případně MODBUS TCP. Komunikace v češtině. Další výbavu je možné upravit dle požadavků provozovatele.

Nabjecí stanice spolupracují se všemi EV vozidly, které jsou k dispozici na tuzemském trhu.